g

g
Na blogu znajdziecie mnóstwo szablonów na blogspota o przeróżnej tematyce. Już stworzone i do ogólnego użytku znajdują się w galerii. Gdyby nie było tam waszej wymarzonej pracy to zawsze możecie zamówić coś specjalnie dla Was. Polecam także zaglądanie do zakładki z propozycjami. Tworząc nowe, wolne szablony zawsze kieruję się waszymi pomysłami. Raz w tygodniu pojawia się recenzja wybranej przeze mnie rzeczy. Bardzo często są to książki, ale czasem zdarzają się też inne produkty. Najczęściej publikuję je w okolicach weekendu. O nowościach zawsze informuję na moim Facebooku. Prócz grafiki i recenzji publikuję wszelkiego rodzaju posty z przemyśleniami. Jest to bardzo szeroka kategoria i może pojawić się dosłownie wszystko. Piszę o tym, co aktualnie siedzi mi na duszy, co mnie zaciekawiło i uważam, że może być to również interesujące dla Was.

Regulamin

  ...dla pobierających

Pobierać możecie również szablony na zamówienie, lecz nie wszystkie. Prace Ombre, Sandry, Leslie Rowindale, Rayne oraz niektóre prace Avii wykonywane są na konkretną prośbę, trafiają na jednego bloga i nie można ich pobierać do momentu, aż nie znikną ze strony. Wszystkie szablony/nagłówki znajdujące się w galerii można pobierać.
Na twoim blogu, na stronie głównej musi się pojawić nasz button lub link do nas.
         Jeśli pobierasz coś z naszej strony, prosimy o umieszczenie odpowiedniej informacji w zakładce pobrania.
Szablon, który pobierasz to paczka, czyli plik z końcówką .zip, ewentualnie .rar. (Aby ją rozpakować klikamy na plik prawym przyciskiem myszki i wybieramy opcję Wypakuj... .) W paczce znajduje się plik tekstowy o nazwie Przeczytaj!, który powinien być jako pierwszy otworzony i przeczytany! W nim znajdują się instrukcje i potrzebne informacje.
Szablon to rzecz święta, zmieniać możesz jedynie wielkość i jeżeli musisz rodzaj czcionki – pasujący do szablonu. Każda inna zmiana w szablonie musi zostać zaakceptowana przez wykonawczynie pracy.
Jeżeli praca zawiera cytat, który nijak nie pasuje do waszego bloga, wtedy możecie poprosić autorkę szablonu o zmianę cytatu lub jego ewentualne usunięcie. Niestety należy również liczyć się z tym, że nie będzie to możliwe.

  ...dla zamawiających

Zamówienia składa się pod najnowszym postem wybranej szabloniarki, ale tylko wtedy, gdy na końcu notki znajduje się informacje, że zamówienia są przyjmowane. Jeśli nie ma takiej informacji to znaczy, że nie ma możliwości złożenia prośby o szablon u danej osoby.
Aby dostać szablon trzeba spełnić kilka warunków. Nie przyjmujemy zamówień na blogi, na których nie ma żadnego posta, a strona funkcjonuje krócej niż dwa tygodnie. Nie wykonujemy również szablonów na blogi zawieszone lub dawno nieaktualizowane (powyżej miesiąca/dwóch). Straciłybyśmy tylko czas. Konieczne jest również dodanie linku/buttonu naszej szabloniarni na stronę główną bądź podstronę z linkami.
W zamówieniu należy umieścić: adres bloga, gg/email kontaktowy oraz ogólną koncepcje (postacie, kolorystyka, preferowany układ, napis itp.).  Można również podać linki do konkretnych zdjęć, które chciałabyś umieścić w szablonie. 
Każda szabloniarka wykonuje szablony w swoim tempie. Pamiętaj, że one też są ludźmi i mają swoje życie. Popędzanie ich jest nie na miejscu (co innego grzeczne pytanie o termin wykonania).
Na znak, że przeczytałaś regulamin na początku zamówienia umieść słowo "Lumos". W razie wątpliwości zajrzyj do "Pytań".

Ostatnia zmiana 08.03.2014