g

g
Na blogu znajdziecie mnóstwo szablonów na blogspota o przeróżnej tematyce. Już stworzone i do ogólnego użytku znajdują się w galerii. Gdyby nie było tam waszej wymarzonej pracy to zawsze możecie zamówić coś specjalnie dla Was. Polecam także zaglądanie do zakładki z propozycjami. Tworząc nowe, wolne szablony zawsze kieruję się waszymi pomysłami. Raz w tygodniu pojawia się recenzja wybranej przeze mnie rzeczy. Bardzo często są to książki, ale czasem zdarzają się też inne produkty. Najczęściej publikuję je w okolicach weekendu. O nowościach zawsze informuję na moim Facebooku. Prócz grafiki i recenzji publikuję wszelkiego rodzaju posty z przemyśleniami. Jest to bardzo szeroka kategoria i może pojawić się dosłownie wszystko. Piszę o tym, co aktualnie siedzi mi na duszy, co mnie zaciekawiło i uważam, że może być to również interesujące dla Was.

Zamówienia

Zamówienia na darmowe szablony przyjmuje tylko i wyłącznie pod najnowszymi postami. W komentarzu powinien znaleźć się krótki opis twojego bloga, link, ogólny zarys szablonu, wymagana kolorystyka i napis. Wykonuje tylko te zamówienie, które przypadną mi do gustu.Warunkiem złożenia prośby jest dodanie linku do ZS na swojego bloga oraz dołączenie do obserwatorów. Bez tego automatycznie odrzucam zamówienie.

Wykonuję również zamówienia płatne. Termin realizacji to maksymalnie tydzień. Szablony są specjalnie tworzone i dopasowywane do twojego bloga. Każdy design instaluję sama dbając o to, aby wszystko było idealnie dopasowane.  
Więcej informacji udzielam na pod adresem mailowym: molepuma@gmail.com

Darmowe zamówienia są do pobrania dla każdego, płatne jedynie dla zamawiającego.